REKLAMA

 

Dnia 18 czerwca 2016 roku o godz. 14.00 pod gmachem Ministerstwa Zdrowia na ulicy Miodowej w Warszawie rozpocznie się manifestacja Porozumienia Rezydentów OZZL - organizacji zrzeszającej lekarzy będących w trakcie specjalizacji. Na stronie wydarzenia na facebook'u w chwili obecnej (24.05.2016) przybycie do Warszawy deklaruje ponad 2 tys. młodych lekarzy, natomiast co najmniej dwukrotnie tyle rozważa swoją obecność, wyrażając zainteresowanie wydarzeniem. Na manifestację został zaproszony osobiście przez członka zarządu Porozumienia Rezydentów Pan minister zdrowia Konstanty Radziwiłł. Wszystkie szczegółowe informacje na ten temat możemy przeczytać pod poniższym linkiem (odnośnikiem / hiperłączem): https://www.facebook.com/events/1201392543207001/


1. MŁODZI LEKARZE VS POLSKA RZECZYWISTOŚĆ

NA STRONIE WYDARZENIA CZYTAMY:
MANIFESTACJA Porozumienia Rezydentów!
Nadszedł czas, by namacalnie pokazać niezadowolenie z obecnych warunków pracy lekarzy w trakcie specjalizacji i skłonić rząd do dialogu nad poprawą naszego losu.
Zapraszamy Was serdecznie na Manifestację Porozumienia Rezydentów w Warszawie, 18 czerwca o godz. 14.00. Spotykamy się pod Ministerstwem Zdrowia przy ul. Miodowej. 
Niech nie zabraknie tam Ciebie (najlepiej z rodziną) byśmy razem pokazali naszą jedność i siłę.
Ze względów organizacyjnych prosimy o zapisywanie się tylko osób na 100% pewnych, że na Manifestację się stawią. 

ORGANIZACJA DOJAZDU
Poniżej, po wyniku ankiet dla zgłaszających się po transport zorganizowany, będą zamieszczone przez Was daty i czas zbiórek i odjazdów do Warszawy.
KATEGORIA: POROZUMIENIE REZYDENTÓW, STRAJK LEKARZY, SZKOLENIE PODYPLOMOWE, BĘDĄC MŁODYM LEKARZEM, IZBA LEKARSKA, MANIFESTACJA LEKARZY, PRAWO PRACY

Prześlij komentarz

  1. Mam nadzieję, że uda wam się wywalczyć lepsze warunki pracy!

    OdpowiedzUsuń

 
Top