REKLAMA

 

Jak zapewne wiecie (a jeśli nie, to właśnie się dowiecie) podwyżki w 2017 roku dla lekarzy rezydentów (zarabiających na rękę 2200-2400 zł) wyglądają bardzo mgliście. Lekarze rezydenci rozmawiali z około 120 posłami partii rządzącej, posłami zasiadającymi w komisji zdrowia, ministrem zdrowia, wiceministrem zdrowia itp. Co z tego wyszło? - niewiele. Czas na kolejne kroki - nie może być tak, że w tym kraju lekarz walczący o ludzkie życie zarabia mniej od osoby wykonującej mniej odpowiedzialne czynności oraz z gorszym wykształceniem. Manifestacja czy strajk to ostateczność, pacjenci nie są stroną w tym sporze, więc trzeba wykorzystać wszystkie inne sposoby do granic możliwości.


Akcja ‪#‎ReceptaJestProsta‬ - wykonanie "krok po kroku":

I. PREMIER BEATA SZYDŁO
1. Wybierz link do recepty - zdjęcia (niestety profile adresatów nie wyświetlają grafik) lub filmik (z nagraną infografikową receptą)
2. Wejdź na profil Pani Premier https://www.facebook.com/BeataSzydlo/?fref=ts
3. Stwórz komentarz pod dowolnym postem, pisząc: #ReceptaJestProsta i wklejając filmik/link z receptą

II. PREZYDENT ANDRZEJ DUDA
1. Na profilu Pana Prezydenta, https://www.facebook.com/andrzejduda/?fref=ts, skomentuj dowolne posty pisząc #ReceptaJestProsta i wybierając poniższe linki:

III. MINISTER ZDROWIA KONSTANTY RADZIWIŁŁ

1. Nie zapomnij o Panu Ministrze (https://web.facebook.com/Radziwill.Konstanty/?fr) pisz: #ReceptaJestProsta i wklej jeden z poniższych linków

Udostępniłeś recepty na profilach? - brawo! Nie zapomnij udostępnić posta znajomym! Pokażmy, że rozwiązanie problemów Rezydentów jest możliwe! Do dzieła - jeśli my się nie zmobilizujemy, to nikt nie zrobi tego za nas! Rozmowy zawiodły, ale zanim zastrajkujemy zostało jeszcze kilka kroków!

NA KONIEC WYDRUKUJ POWYŻSZE RECEPTY, PODBIJ SIĘ POD NIMI I WYŚLIJ JE PANI PREMIER/PANU PREZYDENTOWI/PANU MINISTROWI LISTOWNIE NA ADRES PODANY NA RECEPCIE


KATEGORIA: POROZUMIENIE REZYDENTÓW, KURSY SZKOLENIOWE, SZKOLENIE PODYPLOMOWE, REZYDENTURA

Prześlij komentarz

 
Top